Tarasy drewniane i zabudowy basenów

Drewno jest materiałem szczególnie często wybieranym do wykonywania tarasów, altan i zabudowy basenów.

Drewno jest materiałem naturalnym, który doskonale harmonizuje się z otoczeniem. Jest materiałem szczególnie docenianym przez architektów, projektantów wnętrz i ogrodów.

Zastosowanie odpowiednich materiałów, odpowiednia technologia wykonania i zabezpieczenia drewna zapewni długoletnie użytkowanie, a jednocześnie będzie doskonale harmonizowała zarówno w otoczeniu stylu klasycznego jak i nowoczesnego.

Taras z drewna Massaranduba

Drewno Massaranduba występuje w kolorze różowego beżu, ciemno-czerwonego brązu, lekko purpurowego. Pod wpływem czynników atmosferycznych (promieniowania słonecznego i księżycowego, pyłków roślin) kolor pogłębia się do mahoniowego i patynuje się na kolor szary. Massaranduba posiada bardzo jednolitą, niezbyt widoczną strukturę, prawie bez różnic kolorystycznych. Charakteryzuje się wysoką twardością i odpornością na ścieranie, wgniecenia oraz warunki atmosferyczne.

tarasy-drewniane-0201.jpg
tarasy-drewniane-0202.jpg
tarasy-drewniane-0203.jpg

Tarasy z naturalnego drewna Tatajuba

Kolejna realizacja tarasu wykonana z drewna Tatajuba.

tarasy-drewniane-0301.jpg
tarasy-drewniane-0302.jpg
tarasy-drewniane-0303.jpg

Zabudowa basenu z drewna Bangkiraj

Wykonany przez nas taras wokół basenu z desek z drzewa Bangkiraj. Taras wokół basenu został wykonany na specjalnej konstrukcji stalowej wsparty na betonowych filarach.

basen-zabudowa-0103.jpg
basen-zabudowa-0102.jpg
basen-zabudowa-0101.jpg
basen-zabudowa-0104.jpg
basen-zabudowa-0105.jpg