O nas

Oferujemy montaż, renowację oraz konserwację parkietów i podłóg drewnianych. Nieprzerwanie od roku 2000 służymy fachowym doradztwem, solidnością i terminowością wykonywanych usług.

FTHU CHOMA PARKIET założona przez Waldemara Chomę funkcjonuje w Polsce od 2000 roku. Zajmujemy się montażem parkietów i podłóg drewnianych jak również ich renowacją i konserwacją. Wykonujemy podłogi zarówno z drzew krajowych jak i gatunków egzotycznych.

Nasza firma nabyła doświadczenie za granicą. Charakteryzujemy się profesjonalnym wykonawstwem oraz dbałością o najmniejsze szczegóły związane z montażem podłóg drewnianych. Solidność i terminowość wykonywanych prac to główne atuty naszej firmy. W swojej pracy używamy nowoczesnych technologii oraz korzystamy z wybranych materiałów wysokiej jakości - krajowych i zagranicznych.

Pracujemy na produktach firm: Pallmann, ICA, LOBA, UZIN, DLH. Profesjonalny park maszynowy i wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia szybkie i perfekcyjne realizacje inwestycji różnego typu.

Zobacz również:
Polityka prywatności

Informacje o stosowanej przez nas polityki prywatności w stosunku do użytkowników serwisu elektronicznego. Celem tej polityki jest zachowanie bezpieczeństwa oraz anonimowości użytkowników serwisu.